LEGAL INTERMODAL KANCELARIA

Specjalizacje

Transport odgrywa kluczową rolę w globalnym świecie, wnosząc ogromny wkład w rozwój gospodarczy państw. Jest to sektor, który rozwija się w niezwykle dynamicznym tempie, co pociąga za sobą również niezbędne w tym zakresie zmiany prawne.

Jako kancelaria wyspecjalizowana w szeroko rozumianym prawie transportowym, staramy się odpowiadać na nieustannie rosnące potrzeby współczesnych przewoźników, którzy muszą mierzyć się na co dzień z obszernym i często nowelizowanym ustawodawstwem krajowym i międzynarodowym.

Nasza oferta została ukierunkowana przede wszystkim na profesjonalne wsparcie podmiotów uczestniczących w przewozach drogowych rzeczy i osób, jednakże naszymi klientami pozostają również przewoźnicy kolejowi, morscy oraz lotniczy.

Doskonale rozumiemy, że problemy prawne pojawiające się w tych obszarach, mogą być złożone i wymagają uwagi. Każdemu z naszych klientów zawsze poświęcamy dlatego odpowiedni, potrzebny do znalezienia rozwiązania czas, maksymalnie angażując się w powierzane nam sprawy. Wypracowane w ciągu wielu lat działalności mechanizmy i procedury oraz zdobyte doświadczenie pozwalają nam wykonywać naszą pracę z najwyższą skutecznością, zawsze mając na względzie ochronę Państwa interesów. Uważnie śledzimy również wszelkie zmiany, jakie pojawiają się w przepisach transportowych, dzięki czemu nasi klienci nigdy nie dają się zaskoczyć nowym regulacjom.

LEGAL INTERMODAL to realna pomoc w codziennej obsłudze przedsiębiorstw transportowych oraz na wypadek nagłych, niespodziewanych zdarzeń. Aktywna obecność w tej branży w połączeniu z pasją, z jaką podchodzimy do naszych obowiązków, sprawiają, że jesteśmy gotowi zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi! w

Nasze
Specjalizacje

PRAWO
TRANSPORTOWE

PRAWO UMÓW W OBROCIE GOSPODARCZYM

Prawo administracyjne

POSTĘPOWANIA SĄDOWE I ARBITRAŻOWE

Kontrolę Border Force

PRAWO
TRANSPORTOWE

PRAWO UMÓW W OBROCIE GOSPODARCZYM

PRAWO ADMINISTRACYJNE

POSTĘPOWANIA SĄDOWE I ARBITRAŻOWE

KONTROLE BORDER FORCE

PRAWO
KOLEJOWE

PRAWO
LOTNICZE

KANCELARIA LEGAL INTERMODAL​

Profesjonalne wsparcie prawne