LEGAL INTERMODAL KANCELARIA

PRAWO
KOLEJOWE

Kancelaria
LEGAL INTERMODAL

Prawo kolejowe

Kancelaria LEGAL INTERMODAL świadczy usługi z zakresu prawa przewozu kolejowego przewoźnikom kolejowym. Do powierzonych Nam spraw podchodzimy kompleksowo, rzetelnie oraz indywidualnie. Obsługujemy podmioty sektora kolejowego, morskiego, lotniczego oraz transportowego. Usługi Kancelarii LEGAL INTERMODAL z zakresu prawa kolejowego skierowane są dla przedsiębiorców, którym zależy na profesjonalnej oraz specjalistycznej obsłudze. Posiadamy doświadczenie w zakresie regulacji prawnych z sektora transportu kolejowego.

Reprezentujemy Naszych klientów zarówno przed sądami w sporach z innymi podmiotami, ws. odszkodowań i szeroko pojętego transportu kolejowego oraz w toku postępowań kontrolnych przed Prezesem Urzędu Transportu Kolejowego, WSA, NSA oraz innymi organami. Kancelaria zajmuje się również tworzeniem i zmianami regulaminów przewozowych, taryf przewozowych i innych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych czytelników i przedsiębiorców zajmujących się transportem kolejowym Nasi specjaliści w imieniu Kancelarii LEGAL INTERMODAL referują liczne artykuły, które pozwolą być Państwu na bieżąco z nowościami w świecie prawa transportu kolejowego.

Prawo kolejowe
KANCELARIA LEGAL INTERMODAL​

Profesjonalne wsparcie prawne