LEGAL INTERMODAL KANCELARIA

Obsługa kadrowa

Kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie obsługi:

  1. Księgowej;
  2. Kadrowo-płacowej;
  3. Doradztwa podatkowego.

Z uwagi na naszą specjalizację, usługi te są skierowane w szczególności dla przedsiębiorstw z branży transportowej, którym to jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę rozliczeń. Nasi Klienci to przede wszystkim spółki prawa handlowego, a także osoby fizyczne, prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. 

Obsługa księgowa, kadrowo-płacowa oraz doradztwo podatkowe są zapewniane w naszej firmie przez doświadczonych księgowych, biegłych rewidentów oraz doradców podatkowych, od lat związanych z branżą transportową. Doskonale rozumieją oni zasady oraz specyfikę funkcjonowania przedsiębiorstw logistycznych, transportowych czy spedycyjnych, dlatego też są w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług oraz pełną obsługę rozliczeń. W skład zespołu wchodzą również adwokaci, prawnicy oraz radcy prawni, dysponujący obszerną wiedzą z zakresu przepisów krajowych, unijnych oraz międzynarodowych, odnoszących się do transportu drogowego, morskiego i lotniczego.

Nasi Klienci mogą liczyć na całodobowy dostęp do wszystkich danych. W efekcie zyskują dzięki temu bieżące i aktualne informacje rachunkowe, merytoryczną wiedzę, dane finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe, jak również dedykowane dla potrzeb branży raporty i sprawozdania.

Specyfiką branży transportowej jest konieczność płynnego i sprawnego odnajdywania się w licznych i zawiłych aspektach podatkowych, celnych oraz prawnych. Wybierając ofertę naszego Centrum Księgowego, powierzają Państwo te obowiązki w ręce osób, dla których podatki w transporcie są codziennością. Nasze umiejętności oraz wiedza przekładają się na najwyższą skuteczność działania, a także zdolność do spełniania najśmielszych oczekiwań naszych Klientów.

W ramach obsługi księgowej zajmujemy się w szczególności:

  • Prowadzeniem ksiąg handlowych;
  • Prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów;
  • Sporządzaniem m.in. not korygujących, sprawozdań finansowych, not odsetkowych;
  • Udziałem w negocjacjach;
  • Rejestracją spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz akcyjnych.

Doradztwo podatkowe obejmuje natomiast:

  • Reprezentację przed organami podatkowymi: US, UKS, UC, PIP, ZUS;
  • Zastępstwo procesowe przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym.
KANCELARIA LEGAL INTERMODAL​

Profesjonalne wsparcie prawne