Kancelaria LEGAL INTERMODAL


Kancelaria powstała w wyniku zapotrzebowania branży transportu intermodalnego oraz kombinowanego na usługi z zakresu doradztwa prawnego.

Kancelaria stworzona została z myślą o przedsiębiorstwach wykonujących krajowy, międzynarodowy, kontynentalny transport drogowy, kolejowy, morski oraz lotniczy. Doświadczenie, skuteczność oraz znajomość branży związanej z transportem to nasze największe atuty. Oferta Kancelarii skierowana jest do podmiotów, którym zależy na profesjonalnej oraz rzetelnej obsłudze prawnej w zakresie wykonywania transportu drogowego, kolejowego, morskiego oraz lotniczego.

Jako Kancelaria zapewniamy kompleksowe rozwiązania prawne, jak również rozwiązujemy najbardziej skomplikowanye zadania z którymi spotykacie się Państwo na co dzień, wykonując działalności z zakresu transportu drogowego, morskiego, lotniczego oraz kolejowego.

Dzięki doświadczeniu udało nam się wypracować szereg optymalnych rozwiązań prawnych, doskonale sprawdzających się w obecnym stanie prawnym oraz aktualnej sytuacji na rynku transportowym. Za pomocą oferty przygotowanej i dostosowanej do aktualnych wymagań rynku oraz dzięki dużej elastycznością przy nawiązywaniu współpracyjesteśmy w stanie pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa prawnego również Państwu.


NASZE USŁUGI POZNAJ ZESPÓŁ

ORGANIZUJEMY
SZKOLENIA

DOWIEDZ SIĘ WIECEJ

WSPÓŁPRACA